Style Library Entity (2.0.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Type
ast: Triba

en: Enabled
ast: Activáu

en: Edit
ast: Editar

en: Weight
ast: Pesu

en: Name
ast: Nome

en: Label
ast: Etiqueta

en: View
ast: Vista

en: Created
ast: Fechu

en: Authored by
ast: Fechu por
