Style Library Entity (2.0.0-alpha1) - en to be translation catalogue (16 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Type
be: Тып

en: Enabled
be: Уключана

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Weight
be: Вага

en: Name
be: Імя

en: Label
be: Подпіс

en: View
be: Праглядзець

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Created
be: Створана

en: Authored by
be: Аўтар:

en: Machine name
be: Машынная назва

en: About
be: Аб

en: Delete all translations
be: Выдаліць усе пераклады

en: The following @entity-type translations will be deleted:
be: Наступныя пераклады @entity-type будуць выдаленыя:

en: Delete @language translation
be: Выдаліць @language пераклад
