Style Library Entity (2.0.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (20 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Type
ca: Tipus

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Edit
ca: Edita

en: Weight
ca: Pes

en: Name
ca: Nom

en: Label
ca: Etiqueta

en: View
ca: Mostra

en: Created
ca: Creat

en: Authored by
ca: Elaborat per

en: Are you sure you want to delete %name?
ca: Esteu segur de voler suprimir %name?

en: Changed
ca: Canviat

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: About
ca: Detalls

en: Delete all translations
ca: Suprimeix totes les traduccions

en: The following @entity-type translations will be deleted:
ca: La següent traducció de @entity-type se suprimirà:

en: Delete @language translation
ca: Suprimeix la traducció @language

en: The @entity-type %label @language translation has been deleted.
ca: La traducció de @entity-type %label a @language ha estat eliminada.

en: Are you sure you want to delete the @language translation of the @entity-type %label?
ca: Esteu segur de voler suprimir la traducció del @language del @entity-type %label?

en: content @type: deleted @label.
ca: contingut @type: s'ha eliminat @label.
