Style Library Entity (2.0.0-alpha1) - en to el translation catalogue (19 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Type
el: Τύπος

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Weight
el: Βάρος

en: Name
el: Όνομα

en: Label
el: Ετικέτα

en: View
el: Προβολή

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Authored by
el: Συντάχθηκε από

en: Are you sure you want to delete %name?
el: Είστε σίγουρος πως θέλετε να διαγράψετε το %name;

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: About
el: Περί

en: Delete all translations
el: Διαγραφή όλων των μεταφράσεων

en: The following @entity-type translations will be deleted:
el: Οι ακόλουθες μεταφράσεις @entity-type θα διαγραφούν:

en: Delete @language translation
el: Διαγραφή μετάφρασης στα @language

en: The @entity-type %label @language translation has been deleted.
el: Η μετάφραση στα @language του %label του @entity-type διαγράφηκε.

en: Are you sure you want to delete the @language translation of the @entity-type %label?
el: Θέλετε να διαγράψετε τη μετάφραση στα @language του %label του @entity-type;
