Style Library Entity (2.0.0-alpha1) - en to es translation catalogue (20 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: Type
es: Tipo

en: Enabled
es: Activado

en: Edit
es: Editar

en: Weight
es: Peso

en: Name
es: Nombre

en: Label
es: Etiqueta

en: View
es: Ver

en: Created
es: Creado

en: Authored by
es: Escrito por

en: Are you sure you want to delete %name?
es: ¿Seguro que desea borrar %name ?

en: Changed
es: Modificado

en: Machine name
es: Nombre de sistema

en: About
es: Acerca de

en: Delete all translations
es: Eliminar todas las traducciones

en: The following @entity-type translations will be deleted:
es: La siguientes traducciones de la entidad @entity-type se eliminarán:

en: Delete @language translation
es: Borrar la traduccion @language

en: The @entity-type %label @language translation has been deleted.
es: La traducción @entity-type %label @language ha sido borrada.

en: Are you sure you want to delete the @language translation of the @entity-type %label?
es: ¿Está seguro que quiere borrar la traducción @language del @entity-type %label?

en: content @type: deleted @label.
es: @type de contenido: eliminado @label.
