Style Library Entity (2.0.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (16 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Type
eu: Mota

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Edit
eu: Editatu

en: Weight
eu: Pisua

en: Name
eu: Izena

en: Label
eu: Etiketa

en: View
eu: Bista

en: ID
eu: IDa

en: Created
eu: Sortua

en: Authored by
eu: Honek egina:

en: Changed
eu: Aldatuta

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: About
eu: (r)i buruz

en: Delete all translations
eu: Ezabatu itzulpen guztiak

en: Delete @language translation
eu: Ezabatu @language itzulpenak
