Style Library Entity (2.0.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (16 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Type
fi: Tyyppi

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Weight
fi: Paino

en: Name
fi: Nimi

en: Label
fi: Tunnus

en: View
fi: Näytä

en: Created
fi: Luotu

en: Authored by
fi: Kirjoittanut

en: Are you sure you want to delete %name?
fi: Oletko varma että haluat poistaa kategorian %name?

en: Changed
fi: Muuttunut

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: About
fi: Tietoja

en: Delete all translations
fi: Poista kaikki käännökset

en: Delete @language translation
fi: Poista kielen @language käännökset
