Style Library Entity (2.0.0-alpha1) - en to he translation catalogue (19 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Type
he: סוג

en: Enabled
he: מופעל

en: Edit
he: עריכה

en: Weight
he: משקל

en: Name
he: שם

en: Label
he: תווית

en: View
he: צפיה

en: Created
he: נוצר

en: Authored by
he: נכתב על ידי

en: Are you sure you want to delete %name?
he: בטוחים שברצונכם למחוק את %name?

en: Changed
he: השתנה

en: Machine name
he: שם מכונה

en: About
he: אודות

en: Delete all translations
he: מחיקת כל התרגומים

en: The following @entity-type translations will be deleted:
he: יימחקו תרגומי ה@entity-type בשפות הבאות:

en: Delete @language translation
he: מחיקת @language translation

en: The @entity-type %label @language translation has been deleted.
he: נמחק התרגום של @entity-type %label @language translation has.

en: Are you sure you want to delete the @language translation of the @entity-type %label?
he: האם להמשיך במחיקת הגרסה ב@language  של ה@entity-type %label?
