Style Library Entity (2.0.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (22 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Type
hu: Típus

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Weight
hu: Súly

en: Name
hu: Név

en: Label
hu: Címke

en: View
hu: Megtekintés

en: ID
hu: Azonosító

en: Created
hu: Létrehozva

en: Authored by
hu: Szerző

en: Are you sure you want to delete %name?
hu: %name valóban törölhető?

en: Changed
hu: Módosítva

en: Machine name
hu: Programok által használt név

en: About
hu: Leírás

en: Delete all translations
hu: Minden fordítás törlése

en: The time that the entity was created.
hu: Az entitás létrehozásának ideje.

en: The time that the entity was last edited.
hu: Az entitás utolsó módosításának ideje.

en: The following @entity-type translations will be deleted:
hu: @entity-type entitástípus következő fordításai lesznek törölve:

en: Delete @language translation
hu: @language nyelv fordításainak törlése

en: The @entity-type %label @language translation has been deleted.
hu: @entity-type entitástípus %label címkéjének @language nyelvű fordításanak törlése megtörtént.

en: Are you sure you want to delete the @language translation of the @entity-type %label?
hu: @entity-type entitástípus %label címkéjének @language nyelvű fordításai biztosan törölhetőek?
