Style Library Entity (2.0.0-alpha1) - en to is translation catalogue (13 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Type
is: Gerð

en: Enabled
is: Virkt

en: Edit
is: Breyta

en: Weight
is: Vægi

en: Name
is: Nafn

en: Label
is: Merking

en: View
is: Skoða

en: ID
is: Kenni

en: Created
is: Stofnað

en: Authored by
is: Höfundur

en: About
is: Um

en: Delete all translations
is: Eyða öllum þýðingum
