Style Library Entity (2.0.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (16 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Type
lt: Tipas

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Weight
lt: Svoris

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Label
lt: Etiketė

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Created
lt: Sukurta

en: Authored by
lt: Sukūrė

en: Are you sure you want to delete %name?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %name?

en: Changed
lt: Pakeista

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: About
lt: Apie

en: Delete all translations
lt: Pašalinti visus vertimus

en: Delete @language translation
lt: Pašalinti @language vertimus
