Style Library Entity (2.0.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (17 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Type
lv: Veids

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Edit
lv: Labot

en: Weight
lv: Svars

en: Name
lv: Nosaukums

en: Label
lv: Etiķete

en: View
lv: Skatīt

en: Created
lv: Izveidots

en: Authored by
lv: Autors

en: Are you sure you want to delete %name?
lv: Vai tiešām dzēst %name?

en: Changed
lv: Labots

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: About
lv: Par

en: Delete all translations
lv: Dzēst visus tulkojumus

en: Delete @language translation
lv: Dzēst @language tulkojumu

en: The @entity-type %label @language translation has been deleted.
lv: @entity-type %label @language tulkojums tika dzēsts.
