Style Library Entity (2.0.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (19 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Type
pl: Typ

en: Enabled
pl: Włączone

en: Edit
pl: Edytuj

en: Weight
pl: Waga

en: Name
pl: Nazwa

en: Label
pl: Etykieta

en: View
pl: Widok

en: Created
pl: Utworzono

en: Authored by
pl: Autor

en: Are you sure you want to delete %name?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć %name?

en: Changed
pl: Zmieniono

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: About
pl: O stronie

en: Delete all translations
pl: Usuń wszystkie tłumaczenia

en: The following @entity-type translations will be deleted:
pl: Następujące tłumaczenia @entity-type zostaną usunięte:

en: Delete @language translation
pl: Usuń tłumaczenie na język @language

en: The @entity-type %label @language translation has been deleted.
pl: Tłumaczenie @entity-type %label @language zostało usunięte.

en: Are you sure you want to delete the @language translation of the @entity-type %label?
pl: Czy na pewno usunąć tłumaczenie @entity-type %label na język @language?
