Style Library Entity (2.0.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (19 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Type
ro: Tip

en: Enabled
ro: Activat

en: Edit
ro: Editați

en: Weight
ro: Greutate

en: Name
ro: Nume

en: Label
ro: Etichetă

en: View
ro: Afișează

en: Created
ro: Creat

en: Authored by
ro: Autor

en: Are you sure you want to delete %name?
ro: Sunteți sigur că doriți să ștergeți %name?

en: Changed
ro: Schimbat

en: Machine name
ro: Numele mașinii

en: About
ro: Despre

en: Delete all translations
ro: Șterge toate traducerile

en: The following @entity-type translations will be deleted:
ro: Următoarele traduceri @entity-type vor fi șterse:

en: Delete @language translation
ro: Ștergeți traducerea pentru limba @language

en: The @entity-type %label @language translation has been deleted.
ro: Traducerea @entity-type %label @language a fost ștearsă.

en: Are you sure you want to delete the @language translation of the @entity-type %label?
ro: Sunteți sigur că doriți să ștergeți traducerea în @language pentru @entity-type %label?
