Style Library Entity (2.0.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (22 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Type
ru: Тип

en: Enabled
ru: Включено

en: Edit
ru: Редактировать

en: Weight
ru: Вес

en: Name
ru: Название

en: Label
ru: Метка

en: View
ru: Просмотр

en: Created
ru: Создано

en: Authored by
ru: Автор

en: Are you sure you want to delete %name?
ru: Вы уверены, что хотите удалить %name?

en: Changed
ru: Изменение

en: Machine name
ru: Машинное имя

en: About
ru: Информация

en: Delete all translations
ru: Удалить все переводы

en: The time that the entity was created.
ru: Время создания объекта.

en: The time that the entity was last edited.
ru: Время редактирования объекта.

en: The following @entity-type translations will be deleted:
ru: Следующие переводы сущности @entity-type будут удалены:

en: Delete @language translation
ru: Удалить перевод на @language

en: The @entity-type %label @language translation has been deleted.
ru: Удалён перевод %label @language для сущности @entity-type.

en: Are you sure you want to delete the @language translation of the @entity-type %label?
ru: Вы уверены, что хотите удалить перевод на @language для @entity-type %label?

en: Create new %type_name entities
ru: Создать сущности %type_name
