Style Library Entity (2.0.0-alpha1) - en to sr translation catalogue (13 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Type
sr: Tип

en: Enabled
sr: Укључено

en: Edit
sr: Измени

en: Weight
sr: Тежина

en: Name
sr: Име

en: Label
sr: Ознака

en: View
sr: Преглед

en: ID
sr: ИД

en: Created
sr: Направљено

en: Changed
sr: Промењен

en: Delete all translations
sr: Обриши све преводе.

en: Delete @language translation
sr: Обриши @language превод.
