Style Library Entity (2.0.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (18 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Type
tr: Tip

en: Enabled
tr: Etkin

en: Edit
tr: Düzenle

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Name
tr: İsim

en: Label
tr: Etiket

en: View
tr: Görüntüle

en: Created
tr: Oluşturulma

en: Authored by
tr: Yazan

en: Are you sure you want to delete %name?
tr: %name kişisini silmek istediğinize emin misiniz?

en: Changed
tr: Değişti

en: Machine name
tr: Makine adı

en: About
tr: Hakkında

en: Delete all translations
tr: Tüm çevirileri sil

en: Delete @language translation
tr: @language çevirisini sil

en: The @entity-type %label @language translation has been deleted.
tr: @entity-type %label @language çevirisi silindi.

en: Are you sure you want to delete the @language translation of the @entity-type %label?
tr: @entity-type varlık tipindeki %label etiketi @language çevirisini silmek istediğinize emin misiniz?
