Style Library Entity (2.0.0-alpha1) - en to ur translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Type
ur: قِسم

en: Enabled
ur: فعال

en: Edit
ur: تدوین

en: Weight
ur: وزن

en: Name
ur: نام

en: Label
ur: عنوان

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: ID
ur: شناخت

en: Authored by
ur: تصنیف از
