Style Management (8.x-1.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Type
gl: Tipo

en: Settings
gl: Axustes

en: General
gl: Xeral

en: Aggregate
gl: Engadir

en: About
gl: Información
