Style Management (8.x-1.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Type
hu: Típus

en: Settings
hu: Beállítások

en: General
hu: Általános

en: Aggregate
hu: Összevonás

en: About
hu: Leírás

en: Watcher
hu: Figyelő

en: development
hu: fejlesztés
