Style Management (8.x-1.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Type
tr: Tip

en: Settings
tr: Ayarlar

en: General
tr: Genel

en: Aggregate
tr: Topla

en: About
tr: Hakkında
