Style Management (8.x-1.0-alpha3) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Type
uk: Тип

en: Settings
uk: Налаштування

en: General
uk: Загальне

en: Aggregate
uk: Збирати

en: About
uk: Про модуль

en: Watcher
uk: Спостерігач

en: development
uk: розробка

en: Compress
uk: Стиск
