Style Management (8.x-1.0-beta1) - en to de translation catalogue (10 entries)

en: Type
de: Typ

en: Settings
de: Einstellungen

en: General
de: Allgemein

en: Testing
de: Testen

en: Aggregate
de: Aggregation

en: About
de: Über

en: LESS Files
de: LESS-Dateien

en: SCSS Files
de: SCSS-Dateien

en: Less Files
de: LESS-Dateien

en: Scss Files
de: SCSS-Dateien
