Style Management (8.x-1.0-beta2) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Type
cs: Typ

en: Settings
cs: Nastavení

en: General
cs: Obecné

en: Testing
cs: Testování

en: Aggregate
cs: Agregovat

en: About
cs: Popis
