Style Management (8.x-1.0-beta2) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Type
ug: تىپى

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: General
ug: ئادەتتىكى

en: Testing
ug: سىناش

en: About
ug: ھەققىدە
