Style Management (8.x-1.0-beta4) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Type
ku: جۆر

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: General
ku: گشتی

en: Testing
ku: تاقیکردنەوە

en: About
ku: دەربارە
