Style Management (8.x-1.0-beta5) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Type
eu: Mota

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: General
eu: Orokorra

en: Testing
eu: Proba

en: About
eu: (r)i buruz
