Style Management (8.x-1.0-beta5) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Type
it: Tipo

en: Settings
it: Impostazioni

en: General
it: Generale

en: Testing
it: In fase di test

en: Aggregate
it: Aggrega

en: About
it: Informazioni
