Style Management (8.x-1.0-beta5) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Type
vi: Kiểu

en: Settings
vi: Thiết lập

en: General
vi: Tổng quát

en: Testing
vi: Kiểm tra

en: About
vi: Giới thiệu
