Style Management (8.x-1.0) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Settings
nl: Instellingen

en: General
nl: Algemeen

en: Testing
nl: Tests

en: Aggregate
nl: Samenvoegen

en: About
nl: Over
