Style Management (8.x-1.0) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Type
sv: Typ

en: Settings
sv: Inställningar

en: General
sv: Allmän

en: Testing
sv: Test

en: Aggregate
sv: Gruppera

en: About
sv: Om

en: Watcher
sv: Bevakare
