Style - en to de translation catalogue (8 entries)

en: Color
de: Farbe

en: Style Options
de: Stiloptionen

en: Screen
de: Bildschirm

en: Multiply
de: Vervielfachen

en: Difference
de: Unterschied

en: Saturation
de: Sättigung

en: Background media
de: Hintergundbild/Hintergrundvideo

en: Background Media
de: Hintergrundmedium
