Style - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Normal
uk: Звичайне

en: Color
uk: Колір

en: Overlay
uk: Накладання

en: Style Options
uk: Параметри стилю

en: Screen
uk: Екран

en: Multiply
uk: Множення

en: Difference
uk: Різниця
