Style Selector (1.0.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: None
pt: Nenhum

en: color
pt: cor

en: Field Types
pt: Tipos de Campo

en: Field types
pt: Tipos de campo

en: The possible values this field can contain. Enter one value per line, in the format key|label.
pt: Os valores possíveis que esse campo pode conter. Digite um valor por linha, no formato chave|rótulo.

en: Extra CSS classes
pt: Classes CSS adicionais
