Style Selector (1.0.0-alpha2) - en to da translation catalogue (12 entries)

en: None
da: Ingen

en: Red
da: Rød

en: White
da: Hvid

en: Purple
da: Lilla

en: Green
da: Grøn

en: Black
da: Sort

en: Yellow
da: Gul

en: color
da: farve

en: Round
da: Afrund

en: Field types
da: Felttyper

en: The possible values this field can contain. Enter one value per line, in the format key|label.
da: Værdierne som dette felt kan indeholde. Indtast én værdi pr. linje på formen nøgle|værdi.

en: Extra CSS classes
da: Ekstra CSS-klasser
