Style Selector (1.0.0-alpha2) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: None
el: Κανένα

en: White
el: Λευκό

en: Black
el: Μαύρο

en: color
el: χρώμα

en: Field types
el: Τύποι πεδίων

en: The possible values this field can contain. Enter one value per line, in the format key|label.
el: Οι δυνατές τιμές που θα περιέχει το πεδίο. Εισάγετε μία τιμή σε κάθε γραμμή, στη μορφή κλειδί|ετικέτα.
