Style Selector (1.0.0-alpha2) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: None
et: Puudub

en: Red
et: Punane

en: White
et: Valge

en: Green
et: Roheline

en: Black
et: Must

en: Yellow
et: Kollane

en: color
et: värv

en: Round
et: Ümarda

en: Field types
et: Väljade tüübid

en: The possible values this field can contain. Enter one value per line, in the format key|label.
et: Võimalike väärtuste nimekiri. Sisesta üks väärtus reale vormingus võtmeväärtus|nimetus.
