Style Selector (1.0.0-alpha2) - en to fr translation catalogue (18 entries)

en: None
fr: Aucun(e)

en: Red
fr: Rouge

en: White
fr: Blanc

en: Lime
fr: Lime (vert)

en: Purple
fr: Violet

en: Teal
fr: Vert canard

en: Pink
fr: Rose

en: Green
fr: Vert

en: Black
fr: Noir

en: Yellow
fr: Jaune

en: color
fr: couleur

en: Round
fr: Arrondi

en: Neutral
fr: Neutre

en: Sunrise
fr: Lever du soleil

en: Sky
fr: Sky (bleu)

en: Field types
fr: Types de champs

en: The possible values this field can contain. Enter one value per line, in the format key|label.
fr: Valeurs possibles que ce champ peut contenir. Saisir une valeur par ligne, dans le format clef|libellé.

en: Extra CSS classes
fr: Classes CSS supplémentaires
