Style Selector (1.0.0-alpha2) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: None
gl: Ningún

en: Red
gl: Vermello

en: White
gl: Branco

en: Green
gl: Verde

en: Black
gl: Negro

en: Yellow
gl: Amarelo

en: Round
gl: Redondear

en: The possible values this field can contain. Enter one value per line, in the format key|label.
gl: Os valores posibles que pode conter este campo. Escriba un valor pola líña, no formato chave|etiqueta.

en: Extra CSS classes
gl: Clases CSS extra
