Style Selector (1.0.0-alpha2) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: None
lv: Nav

en: Red
lv: Sarkans

en: White
lv: Balts

en: Green
lv: Zaļš

en: Black
lv: Melns

en: Yellow
lv: Dzeltens

en: color
lv: krāsa

en: Round
lv: Noapaļot

en: Sunrise
lv: Saulēkts

en: The possible values this field can contain. Enter one value per line, in the format key|label.
lv: Šī lauka iespējamās vērtības. Katrā rindā viena vērtība. Vērtības formāts ir atslēga|nosaukums.
