Style Selector (1.0.0-alpha3) - en to sv translation catalogue (15 entries)

en: None
sv: Ingen

en: Red
sv: Röd

en: White
sv: Vit

en: Purple
sv: Lila

en: Teal
sv: Grönblå

en: Violet
sv: Violett

en: Pink
sv: Rosa

en: Green
sv: Grön

en: Black
sv: Svart

en: Yellow
sv: Gul

en: color
sv: färg

en: Round
sv: Avrundning

en: Emerald
sv: Smaragd

en: Field types
sv: Fälttyper

en: The possible values this field can contain. Enter one value per line, in the format key|label.
sv: De möjliga värden detta fält kan innehålla. Ange ett värde per rad med formatet nyckel|etikett.
