Style Selector (1.0.0-alpha3) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: None
ca: Cap

en: Red
ca: Vermell

en: White
ca: Blanc

en: Green
ca: Verd

en: Black
ca: Negre

en: Yellow
ca: Groc

en: Round
ca: Arrodoneix

en: Field types
ca: Tipus de camps

en: The possible values this field can contain. Enter one value per line, in the format key|label.
ca: Els valors possibles que pot contenir aquest camp. Introduïu un valor per línia, en el format clau|etiqueta.

en: Extra CSS classes
ca: Classes CSS extra
