Style Selector (1.0.0-alpha3) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: None
eo: Neniu

en: Red
eo: Ruĝa

en: Green
eo: Verda

en: Black
eo: Nigra

en: Yellow
eo: Flava

en: color
eo: koloro
