Style Selector (1.0.0-alpha3) - en to es translation catalogue (20 entries)

en: None
es: Ninguno

en: Red
es: Rojo

en: White
es: Blanco

en: Lime
es: Lima

en: Purple
es: Púrpura

en: Cyan
es: Cian

en: Teal
es: Cerceta

en: Violet
es: Violeta

en: Pink
es: Rosa

en: Green
es: Verde

en: Orange
es: Naranja

en: Black
es: Negro

en: Yellow
es: Amarillo

en: Round
es: Redondear

en: Sky
es: Cielo

en: Fuchsia
es: Fucsia

en: Emerald
es: Esmeralda

en: Field types
es: Tipos de campo

en: The possible values this field can contain. Enter one value per line, in the format key|label.
es: Los valores posibles que puede contener este campo. Escriba un valor por línea, en el formato clave|etiqueta.

en: Extra CSS classes
es: Clases CSS extra
