Style Selector (1.0.0-alpha3) - en to fi translation catalogue (15 entries)

en: None
fi: Ei mitään

en: Red
fi: Punainen

en: Purple
fi: Violetti

en: Teal
fi: Sinivihreä

en: Pink
fi: Vaaleanpunainen

en: Green
fi: Vihreä

en: Orange
fi: Oranssi

en: Black
fi: Musta

en: Yellow
fi: Keltainen

en: color
fi: väri

en: Round
fi: Pyöristä

en: Field types
fi: Kenttätyypit

en: The possible values this field can contain. Enter one value per line, in the format key|label.
fi: Lista kentälle sallittavista arvoista. Syötä yksi arvo riviä kohden muodossa avain|etiketti (engl. key|label).

en: Extra CSS classes
fi: Ylimääräiset CSS-luokat

en: Style list
fi: Lista tyyleistä
