Style Selector (1.0.0-alpha3) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: None
he: ללא

en: White
he: לבן

en: Black
he: שחור

en: color
he: צבע

en: Round
he: עגל

en: Neutral
he: ניטראלי

en: The possible values this field can contain. Enter one value per line, in the format key|label.
he: הערכים האפשריים ששדה זה יכול להכיל. הזינו ערך אחד בכל שורה, בפורמט של מפתח|תוית (key|label)
