Style Selector (1.0.0-alpha3) - en to it translation catalogue (13 entries)

en: None
it: Nessuno

en: White
it: Bianco

en: Purple
it: Viola

en: Pink
it: Rosa

en: Green
it: Verde

en: Orange
it: Arancione

en: Black
it: Nero

en: Yellow
it: Giallo

en: color
it: colore

en: Round
it: Arrotonda

en: Neutral
it: Neutrale

en: Field types
it: Tipi di campo

en: The possible values this field can contain. Enter one value per line, in the format key|label.
it: I valori possibili che questo campo può contenere. Inserirne uno per riga, nel formato chiave|etichetta.
