Style Selector (1.0.0-alpha3) - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: None
ja: なし

en: Red
ja: レッド

en: White
ja: 白

en: Green
ja: グリーン

en: Black
ja: ブラック

en: Yellow
ja: イエロー

en: color
ja: カラー

en: Round
ja: 端数切り捨て

en: Field types
ja: フィールドタイプ

en: The possible values this field can contain. Enter one value per line, in the format key|label.
ja: このフィールドに保存可能な値。一つの値を一行ごとに、キー|ラベルのフォーマットで入力してください。
