Style Selector (1.0.0-alpha3) - en to nl translation catalogue (19 entries)

en: None
nl: Geen

en: Red
nl: Rood

en: White
nl: Wit

en: Lime
nl: Limoen

en: Purple
nl: Paars

en: Teal
nl: Groenblauw

en: Pink
nl: Roze

en: Green
nl: Groen

en: Orange
nl: Oranje

en: Black
nl: Zwart

en: Yellow
nl: Geel

en: color
nl: kleur

en: Round
nl: Afronden

en: Rectangle
nl: Rechthoek

en: Neutral
nl: Neutraal

en: Sky
nl: Lucht

en: Field types
nl: Veldtypes

en: The possible values this field can contain. Enter one value per line, in the format key|label.
nl: De mogelijke waarden die dit veld kan bevatten. Geef één waarde per regel in het formaat sleutel|label.

en: Extra CSS classes
nl: Extra CSS-klassen
