Style Selector (1.0.0-alpha3) - en to pl translation catalogue (16 entries)

en: None
pl: Brak

en: Red
pl: Czerwony

en: White
pl: Biały

en: Lime
pl: Limonka

en: Purple
pl: Purpurowy

en: Pink
pl: Różowy

en: Green
pl: Zielony

en: Orange
pl: Pomorańczowy

en: Black
pl: Czarny

en: Yellow
pl: Żółty

en: color
pl: kolor

en: Round
pl: Zaokrąglaj

en: Sky
pl: Niebo

en: Field types
pl: Typy pól

en: The possible values this field can contain. Enter one value per line, in the format key|label.
pl: Dozwolone wartości jakie to pole może zawierać. Należy wprowadzić kolejne wiersze z wartościami w formacie klucz|etykieta.

en: Extra CSS classes
pl: Dodatkowe klasy CSS
